Piergiacomi PG2-1 D. ESD Screwdriver, Phillips PH00 2,5x60, 165 mm
€5.16
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL33164
Manufacturer Nr.
PG2-1 D
ESD Screwdriver, Phillips PH00 2,5x60, 165 mm
Other versions
| item number | type of screw & tool length |
| WL33164 | PH00 & 165 mm |
| WL33168 | PH0 & 165 mm |
Product details
| item number | WL33164 |
| model | PG2-1 D 60x2.5 mm |
| manufacturer | PIERGIACOMI |
| manufacturer item number | PG2-1 D |
| order unit | piece |
| diameter | 2.5 mm |
| packaging mass | piece |
| type of screwdriver | normal screwdrivers |
| type of screw | PH00 |
| VDE | no |
| ESD safe | yes |
| tool length | 165 mm |
| blade diameter | 2.5 mm |
| blade length | 60 mm |
| Manufacturer Nr. | PG2-1 D |
|---|---|
| Manufacturer | Piergiacomi |
| Weight | 0.100000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
More from Piergiacomi



