Aventics 1823391574 (QR2-S-RH1-M005-X000) Serie QR2-S Standard
€1.12
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391574
Manufacturer Nr.
1823391574
Aventics 1823391574 (QR2-S-RH1-M005-X000) Serie QR2-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€1.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000121 (QR1-S-RMT-D516-D532) Serie QR1-S Standard
€11.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000218 (QR1-S-RVL-D014-N038) Serie QR1-S Standard
€8.69Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | M5 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RH1-M005-X000 |
| Manufacturer Nr. | 1823391574 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.003100 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
-
Aventics 5811612600 (V581-5/2AR-048DC-I1-AP22-HBX-P) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 1€120.25Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5811612200 (V581-5/2AR-024AC-I1-AP22-HBX-P) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 1€120.25Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5811612400 (V581-5/2AR-230AC-I1-AP22-HBX-P) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 1€120.25Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










