Aventics 1827231053 (PG1-ROB-G018-SNL-D40P(-1-0)) Manometer, Serie PG1-SNL
€15.13
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1827231053
Manufacturer Nr.
1827231053
Aventics 1827231053 (PG1-ROB-G018-SNL-D40P(-1-0)) Manometer, Serie PG1-SNL
Frequently Bought Together
-
This Item:
€15.13Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412004409 (PG1-ROB-G014-SAS-D40-0-4 BAR) Manometer, Serie PG1-SAS
€13.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1827231031 (PG1-PAN-G018-SNL-D40P(0-16)) Manometer, Serie PG1-SNL
€27.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -40 °C |
| Betriebsdruck max. | 0 bar |
| Betriebsdruck min. | -1 bar |
| SAP-Kurztext | PG1-ROB-G018-SNL-D40P(-1-0) |
| Manufacturer Nr. | 1827231053 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.075000 |
| HS-Code | 90262080 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 0822334207 (MNI-DA-25-0160-U-31-01-1-00-00) Minizylinder, Serie MNI€66.74Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822334208 (MNI-DA-25-0200-U-31-01-1-00-00) Minizylinder, Serie MNI€68.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822334206 (MNI-DA-25-0125-U-31-01-1-00-00) Minizylinder, Serie MNI€65.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822334209 (MNI-DA-25-0250-U-31-01-1-00-00) Minizylinder, Serie MNI€69.74Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost








