1A Tapes 5111.01.121. WT-5111 Piktogramm PVC Fußabdruck 297mmx110mm Paar rot
€23.57
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71499
Manufacturer Nr.
5111.01.121
WT-5111 Piktogramm PVC Fußabdruck 297mmx110mm Paar rot
Frequently Bought Together
-
This Item:
€23.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5845.07.075-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking black 75mmx12,5m
€43.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
DESCO 80300. Double Sided Acrylic Adhesive Tape, 51mmx228m
€243.33Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5111 Piktogramm Fußabdruck rot (1 Paar)
• PVC
• 297mm x 110mm je links und rechts
• PVC
• 297mm x 110mm je links und rechts
| Länge | 297 mm |
| Breite | 110 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Paar |
| Inhaltseinheit | 1 Paar |
| Produktserie | 5111 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5111.01.121 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5126.02.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt grün 50mm x 10m€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5126.26.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt lila 50mm x 10m€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5160.01.050F. WT-5160 Bodenmarkierungsband rot 50mm x 33m€6.43Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5126.04.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt gelb 50mm x 10m€18.39Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










