1A Tapes 5160.01.050F. WT-5160 Bodenmarkierungsband rot 50mm x 33m
€6.43
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71531
Manufacturer Nr.
5160.01.050F
WT-5160 Bodenmarkierungsband rot 50mm x 33m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€6.43Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5110.02.060. WT-5110 Lagerplatzkennz. grün Winkel 50mm x 100mm, VPE 25 Stück
€17.81Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5561.17.100-REKB. WT-5561 Gewebeband gelb/schwarz rechtsweisend 100mm x 50m
€41.85Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5160 Bodenmarkierungsband rot
• 50mm x 33m
• 50mm x 33m
| Länge | 50 mm |
| Breite | 33 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5160 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5160.01.050F |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Red |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










