Aventics R412007870 (PG1-ROB-G014-ADJ-D50-PTFE-P0-6) Manometer, Serie PG1-SAS-ADJ
€20.72
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412007870
Manufacturer Nr.
R412007870
Aventics R412007870 (PG1-ROB-G014-ADJ-D50-PTFE-P0-6) Manometer, Serie PG1-SAS-ADJ
Frequently Bought Together
-
This Item:
€20.72Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1827231030 (PG1-PAN-G018-SNL-D40P(0-10)FRO) Manometer, Serie PG1-SNL
€27.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412004409 (PG1-ROB-G014-SAS-D40-0-4 BAR) Manometer, Serie PG1-SAS
€13.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -40 °C |
| Betriebsdruck max. | 6 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | PG1-ROB-G014-ADJ-D50-PTFE-P0-6 |
| Manufacturer Nr. | R412007870 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.080000 |
| HS-Code | 90262040 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 0821401223 (CG1-H-SB-032-0200) Führungseinheit, Serie GH1€394.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0821401222 (CG1-H-SB-032-0160) Führungseinheit, Serie GH1€388.98Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0821401221 (CG1-H-SB-032-0100) Führungseinheit, Serie GH1€381.46Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0821401220 (CG1-H-SB-032-0050) Führungseinheit, Serie GH1€375.19Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost









