Aventics 1827231030 (PG1-PAN-G018-SNL-D40P(0-10)FRO) Manometer, Serie PG1-SNL
€31.61
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1827231030
Manufacturer Nr.
1827231030
Aventics 1827231030 (PG1-PAN-G018-SNL-D40P(0-10)FRO) Manometer, Serie PG1-SNL
Frequently Bought Together
-
This Item:
€31.61Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 3530200300 (PRESSURE GAUGE D27-(0-10)BAR) Manometer
€22.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010128 (PG1-ROB-R018-GLY-D63-P0-10) Manometer, Serie PG1-GLY
€60.76Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -40 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | PG1-PAN-G018-SNL-D40P(0-10)FRONTRING |
| Manufacturer Nr. | 1827231030 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.105000 |
| HS-Code | 90262080 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought







