1A Tapes 5110.04.061. WT-5110 Lagerplatzkennz. gelb T-Stück 50mm (L: 150mm), VPE 25 Stück
€26.96
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71484
Manufacturer Nr.
5110.04.061
WT-5110 Lagerplatzkennz. gelb T-Stück 50mm (L: 150mm), VPE 25 Stück
Frequently Bought Together
-
This Item:
€26.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5110.08.062. WT-5110 Lagerplatzkennz. weiß X-Stück 50mm (L:150mm), VPE 25 Stück
€30.33Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5229.17.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb/schwarz 50mm x 15m
€39.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5110 Lagerplatzkennzeichnung gelb T-Stück
• Schenkelbreite 50mm
• Länge 150mm
• Schenkelbreite 50mm
• Länge 150mm
| Länge | 150 mm |
| Breite | 50 mm |
| Verkaufseinheit | 1 VPE |
| Inhaltseinheit | 25 Stück |
| Produktserie | 5110 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5110.04.061 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1ATapes 5229.01.050-15. WT-5229 PET floor marking tape red 50mmx15m€29.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5229.01.075-15. WT-5229 PET floor marking tape red 75mmx15m€43.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5229.02.050-15. WT-5229 PET floor marking tape green 50mmx15m€29.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost











