1A Tapes 5229.17.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb/schwarz 50mm x 15m
€39.52
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71553
Manufacturer Nr.
5229.17.050-15
WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb/schwarz 50mm x 15m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€39.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5111.04.121. WT-5111 Piktogramm PVC Fußabdruck 297mmx110mm Paar gelb
€23.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5845.02.075-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking green 75mmx12,5m
€43.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb/schwarz
• 50mm x 15m
• Dicke: 0,2mm
• 50mm x 15m
• Dicke: 0,2mm
| Länge | 50 mm |
| Breite | 15 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5229 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5229.17.050-15 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Black |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










