1A Tapes 5160.04.050F. WT-5160 Bodenmarkierungsband gelb 50mm x 33m
€7.01
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71535
Manufacturer Nr.
5160.04.050F
WT-5160 Bodenmarkierungsband gelb 50mm x 33m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€7.01Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5411.17.1050-LSM. WT-5411 Anti-slip tape yellow/black left 50mmx6m, slip group R13
€18.46Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5845.01.075-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung rot 75mmx12,5m
€47.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5160 Bodenmarkierungsband gelb
• 50mm x 33m
• 50mm x 33m
| Länge | 50 mm |
| Breite | 33 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5160 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5160.04.050F |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










