Aventics 0822120006 (PRA-DA-032-0160-0-2-2-1-1-1-BA) Profilzylinder ISO 15552, Serie PRA
€129.85
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0822120006
Manufacturer Nr.
0822120006
Aventics 0822120006 (PRA-DA-032-0160-0-2-2-1-1-1-BA) Profilzylinder ISO 15552, Serie PRA
Frequently Bought Together
-
This Item:
€129.85Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480605338 (PRA-DA-125-0050-0-2-2-1-3-1-BA) Profilzylinder ISO 15552, Serie PRA
€757.56Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480176190 (PRA-DA-032-0060-1-2-2-1-1-1-BA) Profilzylinder ISO 15552, Serie PRA - inch
€129.36Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | pneumatisch |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Hub | 160 mm |
| Kolbendurchmesser | 32 mm |
| Kolbenstangengewinde | M10x1,25 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1.5 bar |
| SAP-Kurztext | PRA-DA-032-0160-0-2-2-1-1-1-BAS |
| Manufacturer Nr. | 0822120006 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.900000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought


