1A Tapes 5110.10.062. WT-5110 Lagerplatzkennz. blau X-Stück 50mm (L:150mm), VPE 25 Stück
1A TAPES
Original product
Net price (excl. VAT)
€30.33
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
WL71496
Manufacturer no.
5110.10.062
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.5110.10.062
ConditionNew
Article
WL71496
WT-5110 Lagerplatzkennz. blau X-Stück 50mm (L:150mm), VPE 25 Stück
Frequently Bought Together
-
This Item:
€30.33Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5125.04.075-10. WT-5125 Gro with marking tape yellow 75mmx10m
€25.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5229.02.075-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband grün 75mm x 15m
€49.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5110 Lagerplatzkennzeichnung blau X-Stück
• Schenkelbreite 50mm
• Länge 150mm
• Schenkelbreite 50mm
• Länge 150mm
| Länge | 150 mm |
| Breite | 50 mm |
| Verkaufseinheit | 1 VPE |
| Inhaltseinheit | 25 Stück |
| Produktserie | 5110 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5110.10.062 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Blue |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










