Aventics R412009985 (TU1-S-PUR-004-0075-BU-0050) Druckluftschlauch, Serie TU1-S
€1.04
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412009985
Manufacturer Nr.
R412009985
Aventics R412009985 (TU1-S-PUR-004-0075-BU-0050) Druckluftschlauch, Serie TU1-S
Aventics R412009985 (TU1-S-PUR-004-0075-BU-0050) Druckluftschlauch, Serie TU1-S is available to buy in increments of 50
Frequently Bought Together
-
This Item:
€1.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412007834 (TU1-E-PUR-010-0125-BU-0400) Druckluftschlauch, Serie TU1-E
€2.42Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009901 (TU1-F-PUR-006-0105-RDTL-0025) Druckluftschlauch, Serie TU1-F
€2.08Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -30 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | TU1-S-PUR-004-0075-BU-0050 |
| Manufacturer Nr. | R412009985 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.014000 |
| HS-Code | 39173200 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought






