Aventics R412014553 (TU1-S-PAM-008-0080-BK-0100) Druckluftschlauch, Serie TU1-S
€2.22
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412014553
Manufacturer Nr.
R412014553
Aventics R412014553 (TU1-S-PAM-008-0080-BK-0100) Druckluftschlauch, Serie TU1-S
Aventics R412014553 (TU1-S-PAM-008-0080-BK-0100) Druckluftschlauch, Serie TU1-S is available to buy in increments of 100
Frequently Bought Together
-
This Item:
€2.22Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823381033 (TEE ) T-Verbindung
€1.78Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412004794 (TU1-X-PUR-016-0250-BK-0050-WH) Druckluftschlauch, Serie TU1-X
€17.62Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -40 °C |
| Betriebsdruck max. | 15 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.95 bar |
| SAP-Kurztext | TU1-S-PAM-008-0080-BK-0100 |
| Manufacturer Nr. | R412014553 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 2.200000 |
| HS-Code | 39269097 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought








