Aventics R412014555 (TU1-S-PUR-006-0105-GN-0050) Druckluftschlauch, Serie TU1-S
€2.05
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412014555
Manufacturer Nr.
R412014555
Aventics R412014555 (TU1-S-PUR-006-0105-GN-0050) Druckluftschlauch, Serie TU1-S
Aventics R412014555 (TU1-S-PUR-006-0105-GN-0050) Druckluftschlauch, Serie TU1-S is available to buy in increments of 50
Frequently Bought Together
-
This Item:
€2.05Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820712082 (TU1-S-PUR-012-0150-NT-0100) Druckluftschlauch, Serie TU1-S
€11.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823386041 (G3/4-) Gerade Verschraubung, mit Dichtring
€9.55Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -30 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | TU1-S-PUR-006-0105-GN-0050 |
| Manufacturer Nr. | R412014555 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.021000 |
| HS-Code | 39173200 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









