Piergiacomi PG2-0. Screwdriver, Phillips PH000 2,5x60, 165 mm
€5.34
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL33169
Manufacturer Nr.
PG2-0
Screwdriver, Phillips PH000 2,5x60, 165 mm
Other versions
| item number | type of screw & tool length |
| WL33169 | PH000 & 165 mm |
| WL33171 | PH00 & 180 mm |
| WL33175 | PH0 & 250 mm |
Product details
| item number | WL33169 |
| model | PG2-0 |
| manufacturer | PIERGIACOMI |
| manufacturer item number | PG2-0 |
| order unit | piece |
| diameter | 2.5 mm |
| type of screwdriver | normal screwdrivers |
| ESD safe | no |
| packaging mass | piece |
| VDE | no |
| type of screw | PH000 |
| tool length | 165 mm |
| blade diameter | 2.5 mm |
| blade length | 60 mm |
| Manufacturer Nr. | PG2-0 |
|---|---|
| Manufacturer | Piergiacomi |
| Weight | 0.100000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
More from Piergiacomi
-
Piergiacomi 104 SA. Pinzette für die Handhabung von SMD-Bauteilen (104 SA)€9.55Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
-
-
Piergiacomi 107 SA. Pinzette für die Handhabung von SMD-Bauteilen (107 SA)€9.55Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost