Aventics R412022868 (ST6-R2-M08R-030) Sensor, Serie ST6
€28.19
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412022868
Manufacturer Nr.
R412022868
Aventics R412022868 (ST6-R2-M08R-030) Sensor, Serie ST6
Frequently Bought Together
-
This Item:
€28.19Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412019490 (ST4-R3-M08T-030) Sensor, Serie ST4
€35.94Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0830100316 (SN2-R2-K03V-240 1,3 OHM) Sensor, Serie SN2
€58.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 0.3 m |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -30 °C |
| Kontaktart | Reed |
| Elektrische Schnittstelle | M8 |
| SAP-Kurztext | ST6-R2-M08R-030 |
| Manufacturer Nr. | R412022868 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 5814330000 (V581-5/2DP-I4-AIR-AA-M-T0) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 4€198.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5812111300 (V581-5/2SR-110AC-I2-1P22-HBX-P) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 2€198.79Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost











