Aventics 0830100396 (ST9-R3-K05U-030) Sensor, Serie ST9
€64.49
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0830100396
Manufacturer Nr.
0830100396
Aventics 0830100396 (ST9-R3-K05U-030) Sensor, Serie ST9
Frequently Bought Together
-
This Item:
€64.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412024123 (ST4-NP-M08R-030 IMPULSVERLAENG) Sensor, Serie ST4
€71.21Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412019689 (ST4-PN-M12R-030) Sensor, Serie ST4
€69.24Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 5 m |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Kontaktart | Reed |
| SAP-Kurztext | ST9-R3-K05U-030 |
| Manufacturer Nr. | 0830100396 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










