Aventics 0822244400 (TRB-DA-080-0025-0-2-1-1-3-1-BA) Zugankerzylinder ISO 15552, Serie TRB
€296.44
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0822244400
Manufacturer Nr.
0822244400
Aventics 0822244400 (TRB-DA-080-0025-0-2-1-1-3-1-BA) Zugankerzylinder ISO 15552, Serie TRB
Frequently Bought Together
-
This Item:
€296.44Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822343904 (TRB-DA-063-0125-0-2-2-1-1-1-BA) Zugankerzylinder ISO 15552, Serie TRB
€333.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412013654 (TRB-DA-040-0025-0-2-2-1-3-1-BA) Zugankerzylinder ISO 15552, Serie TRB
€172.16Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | pneumatisch |
| Druckluftanschluss | G 3/8 |
| Hub | 25 mm |
| Kolbendurchmesser | 80 mm |
| Kolbenstangengewinde | M20x1,5 |
| Umgebungstemperatur max. | 150 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1.5 bar |
| SAP-Kurztext | TRB-DA-080-0025-0-2-1-1-3-1-BAS |
| Manufacturer Nr. | 0822244400 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 2.900000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R480640136 (MSC-DA-016-0040-MG-EE-EE-02-M-) Minischlitten, Serie MSC-MG-EE€669.31Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412000377 (RCM-08-090-SE-AP-00) Drehmodul, Serie RCM-SE€893.08Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412000378 (RCM-08-180-SE-AP-00) Drehmodul, Serie RCM-SE€893.08Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5813292190 (V581-5/2DS-024DC-I3-2CNF-HUX-A) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 3€512.64Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost




