Aventics 0822393901 (KPZ-DA-032-0010-00812241100002) Serie KPZ
€105.83
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0822393901
Manufacturer Nr.
0822393901
Aventics 0822393901 (KPZ-DA-032-0010-00812241100002) Serie KPZ
Frequently Bought Together
-
This Item:
€105.83Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822394605 (KPZ-DA-040-0030-00712241100002) Kompaktzylinder, Serie KPZ
€166.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822396010 (KPZ-DA-063-0100-00412241100002) Kompaktzylinder, Serie KPZ
€199.59Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Hub | 10 mm |
| Kolbendurchmesser | 32 mm |
| Kolbenstangengewinde | M8 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.6 bar |
| SAP-Kurztext | KPZ-DA-032-0010-0081224110000200000000-B |
| Manufacturer Nr. | 0822393901 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.001000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R412019027 (MSC-DA-025-0050-HG-EE-EE-02-M-) Minischlitten, Serie MSC-HG-EE€1,125.93Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
-
Aventics R480643814 (MSC-DA-020-0050-HG-EM-EM-02-M-) Minischlitten, Serie MSC-HG-EM€1,127.43Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R480643786 (MSC-DA-025-0080-MG-EM-EM-02-M-) Minischlitten, Serie MSC-MG-EM€1,130.05Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost








