Aventics 1322505000 (ICM-DA-025-0050-0) Minizylinder, Serie ICM
€88.77
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1322505000
Manufacturer Nr.
1322505000
Aventics 1322505000 (ICM-DA-025-0050-0) Minizylinder, Serie ICM
Frequently Bought Together
-
This Item:
€88.77Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1331605000 (ICM-DA-016-0050-M) Minizylinder, Serie ICM
€99.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1333212000 (ICM-DA-032-0125-M) Minizylinder, Serie ICM
€129.79Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Hub | 50 mm |
| Kolbendurchmesser | 25 mm |
| Kolbenstangengewinde | M10x1,25 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 2 bar |
| SAP-Kurztext | ICM-DA-025-0050-0 |
| Manufacturer Nr. | 1322505000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.210000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 0822392006 (KPZ-DA-025-0040-00412241100002) Kompaktzylinder, Serie KPZ€77.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822392003 (KPZ-DA-025-0020-00412241100002) Kompaktzylinder, Serie KPZ€71.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822392004 (KPZ-DA-025-0025-00412241100002) Kompaktzylinder, Serie KPZ€73.10Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822392005 (KPZ-DA-025-0030-00412241100002) Kompaktzylinder, Serie KPZ€74.39Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost


