Aventics 5341124100 (Throttle Valvee ZZ99-G012-G012) Serie CC01
€61.80
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5341124100
Manufacturer Nr.
5341124100
Aventics 5341124100 (Throttle Valvee ZZ99-G012-G012) Serie CC01
Frequently Bought Together
-
This Item:
€61.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412007432 (DROSSELRUECKSCHLAGVENTIL) Drosselrückschlagventil, Serie CC02-AL
€49.74Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821200206 (Throttle Check VLV NG8 (G3/8)) Drosselrückschlagventil, Serie CC02-AL
€37.93Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/2 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.5 bar |
| SAP-Kurztext | THROTTLE VALVE ZZ99-G012-G012 |
| Manufacturer Nr. | 5341124100 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.230000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 5811670430 (V581-5/2AR-230AC-I1-ACNO-HNX-A) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 1€109.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
-
Aventics 5811172450 (V581-5/2SR-230AC-I1-1CNO-LBX-A) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 1€109.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R402002306 (Valve Body V581-5/2DP-I2-P-D) Ventilgehäuse, ohne Deckel€156.30Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










