Aventics 1823373107 (Non-Return Valvee ) Rückschlagventil, Serie NR01
€17.34
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823373107
Manufacturer Nr.
1823373107
Aventics 1823373107 (Non-Return Valvee ) Rückschlagventil, Serie NR01
Frequently Bought Together
-
This Item:
€17.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821200204 (Throttle Check VLV NG4 (G1/8)) Drosselrückschlagventil, Serie CC02-AL
€24.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010578 (CC04-G012-DA12-2_1) Drosselrückschlagventil, Serie CC04
€34.05Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 8 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.2 bar |
| SAP-Kurztext | NON-RETURN VALVE . |
| Manufacturer Nr. | 1823373107 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.025000 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









