Aventics R480148064 (PRA-DA-100-0320-0-2-2-3-1-1-BA) Profilzylinder ISO 15552, Serie PRA
€452.77
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R480148064
Manufacturer Nr.
R480148064
Aventics R480148064 (PRA-DA-100-0320-0-2-2-3-1-1-BA) Profilzylinder ISO 15552, Serie PRA
Frequently Bought Together
-
This Item:
€452.77Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822124008 (PRA-DA-080-0250-0-2-2-1-1-1-BA) Profilzylinder ISO 15552, Serie PRA
€233.24Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480148067 (PRA-DA-125-0050-0-2-2-3-1-1-BA) Profilzylinder ISO 15552, Serie PRA
€615.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | pneumatisch |
| Druckluftanschluss | G 1/2 |
| Hub | 320 mm |
| Kolbendurchmesser | 100 mm |
| Kolbenstangengewinde | M20x1,5 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1.5 bar |
| SAP-Kurztext | PRA-DA-100-0320-0-2-2-3-1-1-BAS |
| Manufacturer Nr. | R480148064 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 5.000000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 5226621350 (522-DA-016-0135-MAG) Minizylinder, Serie MNI€59.28Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412019815 (SSI-DA-016-0050-4-02-2-000-000) Kurzhubzylinder, Serie SSI€63.64Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost





