Aventics R402001002 (GSU-DA-025-0900) Schlitteneinheit, Serie GSU
€2,261.29
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R402001002
Manufacturer Nr.
R402001002
Aventics R402001002 (GSU-DA-025-0900) Schlitteneinheit, Serie GSU
Frequently Bought Together
-
This Item:
€2,261.29Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480673624 (RTC-DA-025-0480-HD-IM00S00NLP0) Schlitzzylinder, Serie RTC-HD
€2,113.61Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480146166 (RTC-DA-050-0500-BV-MM00S00BLP0) Schlitzzylinder, Serie RTC-BV
€969.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | hydraulisch |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Hub | 900 mm |
| Kolbendurchmesser | 25 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 8 bar |
| Betriebsdruck min. | 1.5 bar |
| SAP-Kurztext | GSU-DA-025-0900 |
| Manufacturer Nr. | R402001002 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.010000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics













