Aventics R402000998 (GSU-DA-025-0500) Schlitteneinheit, Serie GSU
€1,891.36
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R402000998
Manufacturer Nr.
R402000998
Aventics R402000998 (GSU-DA-025-0500) Schlitteneinheit, Serie GSU
Frequently Bought Together
-
This Item:
€1,891.36Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480146347 (RTC-DA-040-0800-CG-MM00S00BLP0) Schlitzzylinder, Serie RTC-CG
€2,456.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480156963 (RTC-DA-032-0900-HD-MM00S00BLP0) Schlitzzylinder, Serie RTC-HD
€2,138.97Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | hydraulisch |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Hub | 500 mm |
| Kolbendurchmesser | 25 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 8 bar |
| Betriebsdruck min. | 1.5 bar |
| SAP-Kurztext | GSU-DA-025-0500 |
| Manufacturer Nr. | R402000998 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 3.700000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 1827020085 (CM1-MS9-063-M2-A) Fußbefestigung, lang, Serie MS9€32.95Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 1827020142 (CB1-RND-032-032-SN1-SN2) Sensorbefestigung€10.74Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 1827020086 (CM1-MP4-063-FO-AL-ISO15552) Gegenlager, Serie MP4€31.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 1827020087 (CM1-MP6-063-FO-AL-ISO15552) Gegenlager, Serie MP6€71.03Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost









