Aventics R480154726 (RTC-DA-032-0200-HD-MM00S00BLP0) Schlitzzylinder, Serie RTC-HD
€1,518.59
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R480154726
Manufacturer Nr.
R480154726
Aventics R480154726 (RTC-DA-032-0200-HD-MM00S00BLP0) Schlitzzylinder, Serie RTC-HD
Frequently Bought Together
-
This Item:
€1,518.59Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480156710 (RTC-DA-040-0800-HD-MM00S00BLP0) Schlitzzylinder, Serie RTC-HD
€2,636.56Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480141471 (RTC-DA-032-1000-BV-MM00S00BLP0) Schlitzzylinder, Serie RTC-BV
€629.79Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | pneumatisch |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Hub | 200 mm |
| Kolbendurchmesser | 32 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 8 bar |
| Betriebsdruck min. | 4 bar |
| SAP-Kurztext | RTC-DA-032-0200-HD-MM00S00BLP000P0P0 |
| Manufacturer Nr. | R480154726 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 6.000000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 5803700000 (SUB BASE) Einzelanschlussplatte, Anschlüsse unten€43.09Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412004963 (QR2-C-RSG-G038-G038) Serie QR2-C Edelstahl€38.36Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5812080000 (COVER I2-1CNA-A-C) Ventildeckel, mit oder ohne Vorsteuerventil€61.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412004973 (QR2-C-RV1-G018-DA04) Serie QR2-C Edelstahl€38.19Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost









