Aventics R412014552 (TU1-S-PAM-008-0080-RD-0100) Druckluftschlauch, Serie TU1-S
€2.22
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412014552
Manufacturer Nr.
R412014552
Aventics R412014552 (TU1-S-PAM-008-0080-RD-0100) Druckluftschlauch, Serie TU1-S
Aventics R412014552 (TU1-S-PAM-008-0080-RD-0100) Druckluftschlauch, Serie TU1-S is available to buy in increments of 100
Frequently Bought Together
-
This Item:
€2.22Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412009968 (TU1-F-PUR-014-0200-TR-0025) Druckluftschlauch, Serie TU1-F
€4.84Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412007419 (TU1-F-PUR-010-0150-SR-0100) Druckluftschlauch, Serie TU1-F
€3.35Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -40 °C |
| Betriebsdruck max. | 15 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.95 bar |
| SAP-Kurztext | TU1-S-PAM-008-0080-RD-0100 |
| Manufacturer Nr. | R412014552 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 2.300000 |
| HS-Code | 39269097 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 0822496001 (KPZ-SA-063-0010-00212241100002) Kompaktzylinder, Serie KPZ€144.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822495303 (KPZ-SA-050-0020-00312241100000) Kompaktzylinder, Serie KPZ€144.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822495304 (KPZ-SA-050-0025-00312241100000) Kompaktzylinder, Serie KPZ€146.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822496000 (KPZ-SA-063-0005-00212241100002) Kompaktzylinder, Serie KPZ€140.95Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost






