Aventics R480668917 (CCL-SA-050-0010-IC-0210022111A) ISO 21287, Serie CCL-IC
€204.60
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R480668917
Manufacturer Nr.
R480668917
Aventics R480668917 (CCL-SA-050-0010-IC-0210022111A) ISO 21287, Serie CCL-IC
Frequently Bought Together
-
This Item:
€204.60Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480668839 (CCL-DA-040-0150-IC-0210200111A) ISO 21287, Serie CCL-IC
€265.72Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480668816 (CCL-DA-032-0015-IC-0210200111A) ISO 21287, Serie CCL-IC
€143.70Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Hub | 10 mm |
| Kolbendurchmesser | 50 mm |
| Kolbenstangengewinde | M12x1,25 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Wirkprinzip | einfachwirkend, drucklos eingefahren |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1 bar |
| SAP-Kurztext | CCL-SA-050-0010-IC-0210022111AB00000-BAS |
| Manufacturer Nr. | R480668917 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R432000311 (QR1-S-MLT-D532-N018) Serie QR1-S Mini€9.37Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412005292 (QR1-S-RTS-G018-DA06) Serie QR1-S Standard€9.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412005342 (QR1-S-RY4-DA08-DA04) Serie QR1-S Standard€9.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R432000105 (QR1-S-RLT-D516-N014) Serie QR1-S Standard€9.37Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost





