Aventics R480668852 (CCL-DA-050-0150-IC-0210200111A) ISO 21287, Serie CCL-IC
€306.19
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R480668852
Manufacturer Nr.
R480668852
Aventics R480668852 (CCL-DA-050-0150-IC-0210200111A) ISO 21287, Serie CCL-IC
Frequently Bought Together
-
This Item:
€306.19Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480668723 (CCL-DA-040-0005-IC-0210019111A) ISO 21287, Serie CCL-IC
€172.98Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480668804 (CCL-DA-020-0060-IC-0210200111A) ISO 21287, Serie CCL-IC
€116.19Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Hub | 150 mm |
| Kolbendurchmesser | 50 mm |
| Kolbenstangengewinde | M10 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1 bar |
| SAP-Kurztext | CCL-DA-050-0150-IC-0210200111AB00000-BAS |
| Manufacturer Nr. | R480668852 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 0821305172 (PSL-M005-M005-0010) Federstößel, Serie PSL€49.30Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0821305173 (PSL-G018-G018-0015) Federstößel, Serie PSL€57.05Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0821305171 (PSL-M003-M003-0005) Federstößel, Serie PSL€50.25Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0821305174 (PSL-G018-G018-0025) Federstößel, Serie PSL€58.47Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost




