1A Tapes 5111.01.131. WT-5111 Piktogramm PVC Pfeil 145mmx90mm rot,VPE 10 Stück
€7.51
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71500
Manufacturer Nr.
5111.01.131
WT-5111 Piktogramm PVC Pfeil 145mmx90mm rot,VPE 10 Stück
Frequently Bought Together
-
This Item:
€7.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5125.12.050-10. WT-5125 Floor marking tape orange 50mmx10m
€17.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5845.01.050-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking red 50mmx12,5m
€28.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5111 Piktogramm Pfeil rot
• PVC, 145mm x 90mm
• abgerundete Ecken
• 10 Stück/VE
• PVC, 145mm x 90mm
• abgerundete Ecken
• 10 Stück/VE
| Länge | 145 mm |
| Breite | 90 mm |
| Verkaufseinheit | 1 VPE |
| Inhaltseinheit | 10 Stück |
| Produktserie | 5111 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5111.01.131 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5845.10.050-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung blau 50mmx12,5m€31.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5845.08.075-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung weiß 75mmx12,5m€43.58Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5414.17.1025-LSM. WT-5414 Antirutschband gelb/schw. anpass 25mmx6m€12.44Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5845.10.075-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung blau 75mmx12,5m€43.58Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










