1A Tapes 5160.01.075F. WT-5160 Bodenmarkierungsband rot 75mm x 33m
€9.64
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71532
Manufacturer Nr.
5160.01.075F
WT-5160 Bodenmarkierungsband rot 75mm x 33m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€9.64Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5845.02.075-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking green 75mmx12,5m
€43.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5125.04.050-10. WT-5125 Gro with marking tape yellow 50mmx10m
€17.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5160 Bodenmarkierungsband rot
• 75mm x 33m
• 75mm x 33m
| Länge | 75 mm |
| Breite | 33 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5160 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5160.01.075F |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Red |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1ATapes 5125.02.075-10. WT-5125 Gro with marking tape green 75mmx10m€25.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5125.02.050-10. WT-5125 Gro with marking tape green 50mmx10m€17.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5125.01.075-10. WT-5125 Gro with marking tape red 75mmx10m€25.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5125.01.050-10. WT-5125 Gro with marking tape red 50mmx10m€17.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost









