1A Tapes 5110.08.071. WT-5110 Lagerplatzkennz. weiß Längsstück 50mm (L: 100mm), VPE 25 Stück
€12.52
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71493
Manufacturer Nr.
5110.08.071
WT-5110 Lagerplatzkennz. weiß Längsstück 50mm (L: 100mm), VPE 25 Stück
Frequently Bought Together
-
This Item:
€12.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5229.02.075-15. WT-5229 PET floor marking tape green 75mmx15m
€43.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5416.17.1050-LSM. WT-5416 Antirutschband nachleuchtend/schwarz 50mmx6m
€61.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5110 Lagerplatzkennzeichnung weiß Längsstück
• Schenkelbreite 50mm
• Länge 100mm
• Schenkelbreite 50mm
• Länge 100mm
| Länge | 100 mm |
| Breite | 50 mm |
| Verkaufseinheit | 1 VPE |
| Inhaltseinheit | 25 Stück |
| Produktserie | 5110 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5110.08.071 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | White |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5229.02.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband grün 50mm x 15m€35.75Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5229.01.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband rot 50mm x 15m€32.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5229.02.075-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband grün 75mm x 15m€49.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5229.01.075-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband rot 75mm x 15m€49.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










