JBC 8002123. Präzisionspinzette 3CSA
€19.10
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL86052
Manufacturer Nr.
8002123
Präzisionspinzette 3CSA
Frequently Bought Together
-
This Item:
€19.10Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
JBC SHR140. ESD Seitenschneider
€11.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
JBC MS20. Saugfilter- Satz
€13.79Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
Ultrafeine Pinzette für Miniaturarbeiten
| Länge | 170 mm |
| Breite | 52 mm |
| Höhe | 10 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 8002123 |
|---|---|
| Manufacturer | JBC |
| Weight | 0.100000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from JBC
-
JBC C105213. Soldering tip chisel-shaped, straight, 1x0.3 mm, C105213€44.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
JBC C245862. Angled soldering tip, 1.2x0.7 mm - long version, C245862€34.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
-
JBC C105211. Blade-shaped soldering tip, 3.5x0.7 mm, C105211€44.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost









