JBC PLR740. Flachzange PLR740
€21.22
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL85204
Manufacturer Nr.
PLR740
Flachzange PLR740
Frequently Bought Together
-
This Item:
€21.22Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
JBC 19208. JBC Spare Replacement Seal DR560
€6.37Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
JBC 861660. Suction nozzles for vacuum placer T-260 A, flexed
€29.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
Kurznasige Zange mit ESD-sicheren Griffen für allgemeine Elektronikarbeiten.
Mit extra schlankem Profil, um den Zugang zu Bereichen mit hoher Dichte zu ermöglichen, einer ergonomischen Form, weichen Griffen und geringem Gewicht.
Mit extra schlankem Profil, um den Zugang zu Bereichen mit hoher Dichte zu ermöglichen, einer ergonomischen Form, weichen Griffen und geringem Gewicht.
| Länge | 160 mm |
| Breite | 100 mm |
| Höhe | 15 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| Farbe | blau |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | PLR740 |
|---|---|
| Manufacturer | JBC |
| Weight | 0.100000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from JBC
-
JBC 555334. FE adapter kit for TB3220 / Pulsmatic, Classic series€45.95Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
JBC 552851. Heating element for Pulsmatic 55N, Classic series€37.13Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -










