1A Tapes 5414.17.1050-LSM. WT-5414 Antirutschband gelb/schw. anpass 50mmx6m
€24.87
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71564
Manufacturer Nr.
5414.17.1050-LSM
WT-5414 Antirutschband gelb/schw. anpass 50mmx6m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€24.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5110.04.200-1200.S. WT-5110 Kennzeichnung PVC Zebrastreifen 200mmx1200mm gelb Set abgerundet
€43.28Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5411.17.1050-LSM. WT-5411 Anti-slip tape yellow/black left 50mmx6m, slip group R13
€18.46Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5414 Antirutschband formanpassungsfähig gelb/schwarz
• linksweisend
• 50mm x 6m
• linksweisend
• 50mm x 6m
| Länge | 50 mm |
| Breite | 6 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5414 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5414.17.1050-LSM |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5229.04.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb 50mm x 15m€32.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5229.10.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband blau 50mm x 15m€35.75Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5229.04.075-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb 75mm x 15m€49.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5229.10.075-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband blau 75mm x 15m€49.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










