1A Tapes 5229.17.075-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb/schwarz 75mm x 15m
€54.40
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71554
Manufacturer Nr.
5229.17.075-15
WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb/schwarz 75mm x 15m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€54.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5845.02.075-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung grün 75mmx12,5m
€47.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5111.04.121. WT-5111 Piktogramm PVC Fußabdruck 297mmx110mm Paar gelb
€23.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb/schwarz
• 75mm x 15m
• Dicke: 0,2mm
• 75mm x 15m
• Dicke: 0,2mm
| Länge | 75 mm |
| Breite | 15 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5229 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5229.17.075-15 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Black |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5845.10.050-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung blau 50mmx12,5m€31.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5414.17.1025-LSM. WT-5414 Antirutschband gelb/schw. anpass 25mmx6m€12.44Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5845.10.075-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung blau 75mmx12,5m€43.58Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost











