1A Tapes 5229.17.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb/schwarz 50mm x 15m
€39.52
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71553
Manufacturer Nr.
5229.17.050-15
WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb/schwarz 50mm x 15m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€39.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5125.17.BF075-10-LI. WT-5125BF Warnband gelb/schwarz bedruckt linksw. 75mm x 10m
€28.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5561.17.075-REKB. WT-5561 Gewebeband gelb/schwarz rechtsweisend 75mm x 50m
€32.38Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb/schwarz
• 50mm x 15m
• Dicke: 0,2mm
• 50mm x 15m
• Dicke: 0,2mm
| Länge | 50 mm |
| Breite | 15 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5229 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5229.17.050-15 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Black |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5111.04.121. WT-5111 Piktogramm PVC Fußabdruck 297mmx110mm Paar gelb€23.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5845.08.075-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking white 75mmx12,5m€43.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5845.10.050-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking blue 50mmx12,5m€28.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5845.10.075-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking blue 75mmx12,5m€43.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










