1A Tapes 5229.04.075-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb 75mm x 15m
€49.23
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71549
Manufacturer Nr.
5229.04.075-15
WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb 75mm x 15m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€49.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
WELLER T0051403899. ESD connection set, 2 pcs., incl. ESD wrist strap and ESD spiral cable
€6.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
DESCO 210320. Floor Gro withing Kit and Test Point
€52.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb
• 75mm x 15m
• Dicke: 0,2mm
• 75mm x 15m
• Dicke: 0,2mm
| Länge | 75 mm |
| Breite | 15 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5229 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5229.04.075-15 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1ATapes 5229.01.050-15. WT-5229 PET floor marking tape red 50mmx15m€29.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5229.02.050-15. WT-5229 PET floor marking tape green 50mmx15m€29.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5229.01.075-15. WT-5229 PET floor marking tape red 75mmx15m€43.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost











