1A Tapes 5229.01.075-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband rot 75mm x 15m
€49.23
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71545
Manufacturer Nr.
5229.01.075-15
WT-5229 PET Bodenmarkierungsband rot 75mm x 15m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€49.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5110.02.060. WT-5110 Lagerplatzkennz. grün Winkel 50mm x 100mm, VPE 25 Stück
€17.81Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5110.04.060. WT-5110 Lagerplatzkennz. gelb Winkel 50mm (L:100mm), VPE 25 Stück
€17.81Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5229 PET Bodenmarkierungsband rot
• 75mm x 15m
• Dicke: 0,2mm
• 75mm x 15m
• Dicke: 0,2mm
| Länge | 75 mm |
| Breite | 15 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5229 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5229.01.075-15 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Red |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5124.08.050-10. WT-5124 Bodenmarkierungsstreifen weiß 50mm x 10m€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5124.10.050-10. WT-5124 Bodenmarkierungsstreifen blau 50mm x 10m€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5124.04.050-10. WT-5124 Bodenmarkierungsstreifen gelb 50mm x 10m€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5124.02.050-10. WT-5124 Bodenmarkierungsstreifen grün 50mm x 10m€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










