1A Tapes 5229.01.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband rot 50mm x 15m
€32.82
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71544
Manufacturer Nr.
5229.01.050-15
WT-5229 PET Bodenmarkierungsband rot 50mm x 15m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€32.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5845.01.075-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking red 75mmx12,5m
€43.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5125.02.075-10. WT-5125 Gro with marking tape green 75mmx10m
€25.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5229 PET Bodenmarkierungsband rot
• 50mm x 15m
• Dicke: 0,2mm
• 50mm x 15m
• Dicke: 0,2mm
| Länge | 50 mm |
| Breite | 15 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5229 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5229.01.050-15 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Red |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5125.12.050-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband orange 50mm x 10m€17.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5125.15.050-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband hellgrün 50mm x 10m€36.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost












