1A Tapes 5125.15.050-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband hellgrün 50mm x 10m
€36.67
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71518
Manufacturer Nr.
5125.15.050-10
WT-5125 Bodenmarkierungsband hellgrün 50mm x 10m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€36.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5229.02.075-15. WT-5229 PET floor marking tape green 75mmx15m
€43.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5125.04.075-10. WT-5125 Gro with marking tape yellow 75mmx10m
€25.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5125 Bodenmarkierungsband hellgrün
• 50mm x 10m
• überfahrbar
• 50mm x 10m
• überfahrbar
| Länge | 50 mm |
| Breite | 10 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5125 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5125.15.050-10 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes














