1A Tapes 5125.10.050-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband dunkelblau 50mm x 10m
€17.07
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71515
Manufacturer Nr.
5125.10.050-10
WT-5125 Bodenmarkierungsband dunkelblau 50mm x 10m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€17.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5411.17.1050-LSM. WT-5411 Antirutschband gelb/schwarz linksweisend 50mmx6m, Rutschgruppe R13
€18.39Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5160.18.075-LF. WT-5160 Warnmarkierungsband rot/weiß 75mm x 33m
€11.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5125 Bodenmarkierungsband dunkelblau
• 50mm x 10m
• überfahrbar
• 50mm x 10m
• überfahrbar
| Länge | 50 mm |
| Breite | 10 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5125 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5125.10.050-10 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Blue |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5110.10.060. WT-5110 Lagerplatzkenn. blau Winkel 50x100mm, VPE 25 Stück€17.81Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost













