1A Tapes 5110.02.061. WT-5110 Lagerplatzkennz. grün T-Stück 50mm (L:150mm), VPE 25 Stück
€26.96
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71479
Manufacturer Nr.
5110.02.061
WT-5110 Lagerplatzkennz. grün T-Stück 50mm (L:150mm), VPE 25 Stück
Frequently Bought Together
-
This Item:
€26.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5110.04.071. WT-5110 Lagerplatzkennz. gelb Längsstück 50mm (L: 100mm), VPE 25 Stück
€12.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5126.02.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt grün 50mm x 10m
€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5110 Lagerplatzkennzeichnung grün T-Stück
• Schenkelbreite 50mm
• Länge 150mm
• Schenkelbreite 50mm
• Länge 150mm
| Länge | 150 mm |
| Breite | 50 mm |
| Verkaufseinheit | 1 VPE |
| Inhaltseinheit | 25 Stück |
| Produktserie | 5110 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5110.02.061 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5229.02.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband grün 50mm x 15m€35.75Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5229.04.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb 50mm x 15m€32.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5229.01.075-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband rot 75mm x 15m€49.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5229.02.075-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband grün 75mm x 15m€49.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










