1A Tapes 5110.02.060. WT-5110 Lagerplatzkennz. grün Winkel 50mm x 100mm, VPE 25 Stück
€17.81
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71478
Manufacturer Nr.
5110.02.060
WT-5110 Lagerplatzkennz. grün Winkel 50mm x 100mm, VPE 25 Stück
Frequently Bought Together
-
This Item:
€17.81Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5160.04.075 F. WT-5160 Bodenmarkierungsband gelb 75mm x 33m
€9.64Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5416.17.1050-LSM. WT-5416 Antirutschband nachleuchtend/schwarz 50mmx6m
€61.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5110 Lagerplatzkennzeichnung grün Winkelstück
• Schenkelbreite 50mm
• Länge 100mm
• Schenkelbreite 50mm
• Länge 100mm
| Länge | 100 mm |
| Breite | 50 mm |
| Verkaufseinheit | 1 VPE |
| Inhaltseinheit | 25 Stück |
| Produktserie | 5110 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5110.02.060 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1ATapes 5125.25.050-10. WT-5125 Gro with marking tape pink 50mmx10m€17.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5125.12.050-10. WT-5125 Floor marking tape orange 50mmx10m€17.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5125.15.050-10. WT-5125 Gro with marking tape light green 50mmx10m€17.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost











