Warmbier 5221.IDP.700. Etikettenhalter IDP-STAT® PVC, zum Einhängen, 158x210x0,7mm
€42.43
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL41774
Manufacturer Nr.
5221.IDP.700
Etikettenhalter IDP-STAT® PVC, zum Einhängen, 158x210x0,7mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€42.43Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Warmbier 5310.99.2. Etikettenklammer für Transportbehälter, Edelstahl
€1.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
ESD tape dispenser
€63.74Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• Zum Einhängen an Transportbehälter
• DIN A5
• 158 x 210 x 0,7mm
• Rückenbreite 22 mm
• 5 Stück/VPE
• DIN A5
• 158 x 210 x 0,7mm
• Rückenbreite 22 mm
• 5 Stück/VPE
| Länge | 158 mm |
| Breite | 210 mm |
| Höhe | 70 mm |
| Verkaufseinheit | 1 VPE |
| Inhaltseinheit | 5 Stück |
| Herstellerfarbangabe | transparent |
| Farbe | transparent |
| ESD gerecht | ja |
| Manufacturer Nr. | 5221.IDP.700 |
|---|---|
| Manufacturer | Warmbier |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | Wolfgang WARMBIER Untere Gießwiesen 21 DE-78247 Hilzingen www.warmbier.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Warmbier
-
WarmbierESD Sandals Ladies/Men Elektra, heel strap, blue, size 48€51.08Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
WarmbierESD Sandals Ladies Elektra, wedge heel, heel strap, white, size 36€30.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
WarmbierESD Sandals Ladies/Men Elektra, heel strap, blue, size 47€51.08Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Warmbier 2823.1033.HR. Polyimide adhesive tape, 10 mmx33 m roll€13.43Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










