1A Tapes 5124.01.050-10. WT-5124 Bodenmarkierungsstreifen rot 50mm x 10m
€45.06
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71504
Manufacturer Nr.
5124.01.050-10
WT-5124 Bodenmarkierungsstreifen rot 50mm x 10m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€45.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5229.01.050-15. WT-5229 PET floor marking tape red 50mmx15m
€29.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5160.17.050-LF. WT-5160 Warnmarkierungsband gelb/schwarz 50mm x 33m
€7.77Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5124 Bodenmarkierungsstreifen rot
• 50mm x 10m
• auf Rollen
• Streifenabstand 260mm
• 50mm x 10m
• auf Rollen
• Streifenabstand 260mm
| Länge | 50 mm |
| Breite | 10 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5124 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5124.01.050-10 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Red |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5125.01.075-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband rot 75mm x 10m€23.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5125.02.075-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband grün 75mm x 10m€23.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5125.04.050-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband gelb 50mm x 10m€17.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5125.02.050-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband grün 50mm x 10m€17.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










