JBC C245662. Lötspitze rund
€51.06
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL84094
Manufacturer Nr.
C245662
Lötspitze rund
Frequently Bought Together
-
This Item:
€51.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
JBC 0026696. Gewindestift für SFR-B, 3 Stück
€1.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
JBC 812330. Metal spiral for Glasss tube
€1.59Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
Diese Lötspitzen sind 20 mm länger, um den Zugang zu schwer zugänglichen Stellen zu erleichtern. Sie ist speziell für das Löten von Kabeln und zylindrischen Steckern bis zu einem Durchmesser von 9 mm konzipiert.
| Länge | 130 mm |
| Breite | 45 mm |
| Höhe | 12 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| Spitzenserie | C245 |
| Spitzenform | rund |
| Spitzenausrichtung | gerade |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | C245662 |
|---|---|
| Manufacturer | JBC |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from JBC
-
JBC 400101. PL-40 soldering tip, Classic series, for 14ST, 400101€76.15Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
JBC C245673. Special soldering tips, for soldering iron T245, C245673€34.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
-
JBC C105120. Soldering tip knife-shaped, 1x0.2 mm, C105120€44.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost









