JBC R470055. Lötspitze R470, Meißel, 9 x 2,7 mm, R470055
€60.51
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL73935
Manufacturer Nr.
R470055
Lötspitze R470, Meißel, 9 x 2,7 mm, R470055
Frequently Bought Together
-
This Item:
€60.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
JBC 821830. Air filter for AR5500, and AM6000/AM6500/AM6800, MS-A/MSE-A/MV-A/MVE-A
€19.09Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
JBC 0812590. Vorspannfeder
€1.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| Spitzenserie | R470 |
| Spitzenlänge | 16,9 mm |
| Spitzenbreite | 9 mm |
| Spitzendicke | 2,7 mm |
| Spitzenform | meißelförmig |
| Spitzenausrichtung | gerade |
| passendes Handstück | TR470,TRA470 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | R470055 |
|---|---|
| Manufacturer | JBC |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from JBC
-
-
-
JBC 14105. Heating element for JT hot air piston, 100/120V€222.79Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
JBC GSFR10D03. Guide kit for SFR-A 1.0, without solder wire perforation€236.41Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost








