Bahco 2047PR-1-2. Offset screwdriver, double-angled, PH-1 + 2, 100 mm
€5.43
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL15667
Manufacturer Nr.
2047PR-1-2
Offset screwdriver, double-angled, PH-1 + 2, 100 mm
Other versions
| item number | type of screw & length |
| WL15667 | PH1 / PH2 & 100 mm |
| WL15668 | PH3 / PH4 & 200 mm |
- Offset screwdriver for Phillips screws, double-angled
- Nickel and chrome plated blade, polypropylene handle
- DIN 5208
Product details
| item number | WL15667 |
| model | 2047PR-1-2 |
| manufacturer | BAHCO |
| manufacturer item number | 2047PR-1-2 |
| length | 100 mm |
| width | 22 mm |
| order unit | piece |
| packaging mass | piece |
| ESD safe | no |
| type of screw | PH1, PH2 |
| VDE | no |
| type of screwdriver | allen wrench |
| tool length | 100 mm |
| Manufacturer Nr. | 2047PR-1-2 |
|---|---|
| Manufacturer | Bahco |
| Weight | 0.100000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
More from Bahco



